• Bizi Görürseniz içiniz rahat olsun.

KURUMSAL

Misyon

Müşterilerimiz ile iş ortaklığımızda, daha iyi bir yarına ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

Sektörel gelişmeler ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak müşteri odaklı vizyon ile büyümeye devam etmekteyiz.

RoyalCert; 30’dan fazla ülkedeki ofisleri ile belgelendirme ve denetim faaliyetlerini başta Almanya ve Türkiye olmak üzere Kore, Hindistan, İtalya, Yunanistan, Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD’nin de dahil olduğu geniş bir coğrafyada sunan uluslararası uygunluk değerlendirme kuruluşudur.

RoyalCert, Türkiye’de 7 farklı bölgede, 17 ofis ve 156’sı mühendis olmak üzere toplam 242 kişilik bir kadro ile hizmet sunmaktadır.

RoyalCert Enerji olarak Türkiye ve uluslararası projelerde Bütünleşik Planlama ve Fizibilite Çalışmaları, Mühendislik ve Mimari Hizmetler, İnşaat Yönetimi ve Denetim Hizmetleri, Enerji Verimliliği Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır.

RoyalCert, geçmiş tecrübelerini ve dinamik altyapısını kullanarak uluslararası ve yerel standartları referans alarak temel oluşturan tasarımı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi çözümleri ile yorum ve değer katmaktadır, endindiğimiz bu sinerji ile tüm sektörler için hizmet verebilecek yetkinlikte olup yapılacak yatırım ile kullanıcının bütünlüğünü sağlamak hedeflenmekte ve uygulanmaktadır.